آبیاری قطره ای

سیستم‌های هوشمند آبیاری به شما اجازه می‌دهد آبیاری باغ خود را با صرفه جویی موثر در هزینه آب بهینه کنید.

مقاله “۱۰ قانون طلایی برای آبیاری” بهترین شیوه برای آب دادن به گیاهان شما را شرح می‌دهد. با این حال، بسیار مهم است که شما این قوانین را به عنوان روشی کارآمد برای صرفه‌جویی آب استفاده کنید. به این ترتیب به طور همزمان موجب محافظت از محیط و پول شما می‌شود. سیستم آبیاری هوشمند اسمارت باش، راه حل‌های هوشمندانه‌ای برای کمک به شما در استفاده از آب مناسب می‌باشد.

دقت آبیاری قطره‌ای با سیستم قطره‌ای میکرو

با آبیاری قطره برای قطره، سیستم میکرو قطره‌ای گیاهان شرایط را با مقدار دقیق آب مورد نیاز برای رشد سالم فراهم می‌کند. در این روش آب دقیقا به نقطه‌ای که گیاه در آن‌جا به آن نیاز دارد نفوذ می‌کند: یعنی ریشه گیاه. با مکانیزم‌های جابجایی قابل تنظیم و نازل، صرفه جویی در آب تا ۷۰٪ در مقایسه با روش های آبیاری معمول ممکن است.

آبیاری دقیق قطره ای گیاه و گلدان

با سر کوچک: کنترل آبیاری اتوماتیک

بهترین زمان برای آبیاری اوایل صبح است، زمانی که خاک خنک است و خطر از دست رفتن در اثر تبخیر در پایین‌ترین سطح خود است. اما چه کسی می‌خواهد زمان آبیاری را به باغ منتقل کند؟ با کنترلر آبیاری، شما مجبور به این کار نیستید:

به سادگی یک سنسور رطوبت خاک یا سنسور باران را به واحد کنترل آب وصل کنید. مزیت اصلی این است که اگر باران می آید یا اگر خاک به اندازه کافی مرطوب باشد، آبیاری برنامه ریزی شده متوقف می‌شود. این موجب صرفه‌جویی در آب با ارزش می‌شود، زیرا باغ در صورت لزوم آبیاری می‌شود.

سنسور رطوبت خاک در تایمر آبیاری

سیستم آبیاری هوشمند اسمارت باش

سیستم آبیاری هوشمند به شما کنترل کامل آبیاری باغ را می‌دهد. کنترل آبیاری به برنامه روزانه شما مرتبط است و گیاهانتان را دقیقا همانطور که شما می‌خواهید آبیاری می‌کند. عملکرد “برنامه‌ریزی انطباق پذیر” با تعدادی سنسور باعث می‌شود تا در صورتی که اخیرا بارندگی داشته باشد یا اگر خاک هنوز به اندازه کافی مرطوب باشد، از برنامه‌های آبیاری از پیش تعیین شده جلوگیری کند. همچنین برای کسانی که از آب باران آزاد از چاه‎ها و مخازن استفاده می‌کنند، پمپ فشار هوشمند جدید موجب صرفه‌جویی در آب آشامیدنی ارزشمند می‌شود.
آبیاری هوشمند گیاه و باغ و تراس و بالکندر صورت هرگونه مشکل لطفا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید:

۰۲۱-۲۲۳۰۲۹۲۴

۰۹۱۲۲۲۱۴۰۷۴

و یا به شماره تلگرام و واتس آپ زیر پیغام بدهید، کارشناسان ما با شما در اسرع وقت تماس می گیرند.

اسمارت باش تلگرام و واتس آپ

۰۹۰۳۳۳۰۳۳۴۰پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *